HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE DAHA DERİN BİR UYKU

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle uyku sorunlarından kurtulabilirsiniz. Hipnoz terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha kısa sürede rahat ve derin uykuya kavuşmanız mümkün.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sistemine giriş yaparak kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız seansların başarılı olması için yeterli olacaktır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Hipnoz İle Uyku Sorununa Çözüm

Uyku insan vücudu için son derece önemlidir. Uyku ile bedenin dinlenmesi ve kendini yenilemesi mümkün olmaktadır.

Uykunun insan vücudunda beklenilen etkiyi oluşturması için, uyku derin ve yeterli sürede olmalıdır. Uykuya dalmada güçlük çekmek, uykunun sık sık bölünmesi ya da hiç uyuyamamak gibi problemler olabilir.

Uyku problemi olan kişilerin yaşadığı başlıca sorunlar şu şekilde listelenmektedir

 •  

  • Yorgunluk ve halsizlik,
  • Dikkat dağınıklığı, konsantre olmakta güçlük çekme,
  • Gerginlik ve agresif bir ruh hali,
  • Leptin hormonuna karşı direnç ve sürekli yeme isteği ve buna bağlı kilo artışı,
  • İnsülin direnci oluşması ve kilo vermede zorlanma,
  • Kanda oksijen değerinin azalması, buna bağlı sabahları baş ağrısının kronik hale gelmesi,
  • Diyabet, tansiyon, kalp yetmezliği gibi hastalıklar uyku probleminin çözümlenmemesi sonucu ortaya çıkabilmektedir.

   

  Uykusuzluk olarak adlandırılan kaliteli uyuyamama durumu görüldüğü üzere insanı ruhsal ve beden yıpratmaktadır. Bu nedenle de bu sorunun kısa sürede çözümlenmesi gerekmektedir. Hipnoz uykusuzluk problemi çözümünde oldukça etkili bir yöntem olmaktadır.

  Kısa sürede istenilen uyku kalitesinin yakalanması için hipnoterapi yöntemleri tercih edilmektedir. Hipnoterapi seanslarında kişinin bilinçaltına telkinler vererek uykuya rahat dalması ve bu uykuyu sürdürebilmesi sağlanmaktadır.

  Siz de uykusuzluk sorununa en hızlı şekilde veda edebilmek için hipnoz seanslarının sunduğu bu avantajdan faydalanabilirsiniz. Uykusuzluk sorununu hipnoz ile çözerek kaliteli bir yaşama sahip olmanız mümkündür.

  (Uyku sorunları hakkında geniş bilgi için ayrıca bakınız: acıbadem)

Hipnoz ile uyku sorununu çözmek için randevu alın

Online randevu sisteminden, kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız seansların başarılı olması için yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu pozitif değişimi birinci seanstan sonra fark ettiklerini ifade etmektedirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde  randevularınızın hepsini (uyku sorunu için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor