HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE STRES SORUNUNUZA ÇÖZÜM BULUN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle stres sorununuzu çözüyoruz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı değişim sağlarsınız.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız istenilen sonucu elde etmek için yeterli olacaktır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Stres Belirtileri ve Hipnoz ile Stresi Yok Etme

Herkes tarafından bilinir ki stres çeşitli sorunlardan dolayı meydana gelebilir. Aynı zamanda stresin varlığı ve dozu da yine çeşitli sorunların temelinde yer alır. Yaşamın her alanında yer alan stresi yönetmeyi bilmek gerekir.

Bunun için de stresi tanımak gereklidir.

Stres belirtileri şu şekilde sıralanır

 

  • Uykusuzluk, yorgunluk ve baş ağrılarının kronik hale gelmesi,
  • Diş sıkma ve diş gıcırdatma,
  • Karın ağrıları ve sık sık ishal/kabızlık görülmesi,
  • Mide hassasiyeti,
  • Sosyal ortamdan uzaklaşma ve yalnızlaşma,
  • Ani duygu değişimleri, vb.

 

Bu belirtiler sürekli hale geldiğinde ise ruhsal ve fiziki olarak daha ciddi problemlere yol açmaktadır. Stres yönetimi ise strese neden olan durumlar karşısında soğukkanlı kalarak, stresi yönetmeyi bilmektir.

Hipnoz stres yönetimi konusunda oldukça etkili olan bir tekniktir. Bilinçaltına gönderilen mesajlar ile stres ile nasıl baş edileceğini öğrenmek mümkündür.

Profesyonel bir süreç olarak ele alınan hipnoterapi seansları sonucunda kişi farkındalık kazanmaktadır. Hipnoz telkinleri ile bilinçaltına stresi tanıması ve stresi doğru kullanabilmesi öğretilir. 

Stres yönetimini öğrenmek uzun zaman ve çaba isteyen bir durumdur. Ancak hipnoz direkt olarak bilinçaltına bağlantı kurduğu için daha hızlı sonuç vermektedir. Stres ve beraberinde gelen sorunlarla baş etmekte güçlük çekiyorsanız hipnoterapi desteği almanızda fayda var.

(bu konu hakkında ayrıca bakınız: e-psikiyatri)Hipnoz ile stres yönetimi için hemen randevu alın

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız istenilen sonucu elde etmek için yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu pozitif değişimi birinci seanstan sonra fark ettiklerini ifade etmektedirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı  iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (stres yönetimi için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor