HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE SOSYAL FOBİNİZDEN KURTULMAK İÇİN DESTEK ALIN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle sosyal fobinizden kurtulabilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı ve etkili bir biçimde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız seansların etkili olması için yeterli olacaktır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Hipnoz İle Sosyal Fobiden Kurtulmak Mümkün!

Sosyal fobi; sosyalliğin olduğu her alan, iş, çalışma ve eylemde bulunmadan kaçınmak ve bu durumla karşı karşıya kalındığında ciddi ölçüde kaygı yaşama halidir.

Sosyal fobi belirtileri şu şekilde sıralanır

 

  • Sosyal durum öncesinde ve sonrasında sürekli bir kaygı duyarlar,
  • Sosyal bir alanda konuşurken yanlış yapmaktan korkarlar,
  • Sürekli bir yanlış yapma, rezil olma ve kötü tepki alma kaygısı vardır,
  • Bu korkular nedeni ile sosyal ortama girmekten dahi kaçınırlar,
  • Yalnız kalmayı, kalabalıktan uzak durmayı tercih ederler,
  • Üst düzeyde bulunan kişilerle diyaloga girmekten kaçınırlar, vb.Sosyal fobi kötü bir olay sonucu olabildiği gibi duyguların bastırılmasından dolayı da oluşabilir.

Önemli olan bu durumun telafi edilerek düzeltilmesidir.  Hipnoz teknikleri ise sosyal fobiden kurtulmayı sağlayan yöntemlerden birisidir. Sosyal fobi ve beraberinde gelen yaşam zorlukları, kişisel sorunlar hipnoz ile ortadan kaldırılmaktadır.

Bunun için birkaç hipnoz seansı yeterli olmaktadır. Profesyonel olarak uygulanan hipnoterapi seansları hızlı bir şekilde mümkün olan en iyi sonucu almada etkili olmaktadır.

 

Hipnoz seansları ile kısa sürede bu sorunun üstesinden gelmek mümkündür. Bu sorundan kurtulan kişi sosyal yaşama katılmak ve gerektiği yerde gerektiği gibi davranma konusunda büyük bir farkındalık geliştirir.

Bu da yaşantısına son derece pozitif şekilde yansır.

Hipnoz ve Hipnoterapi ile sosyal fobiden kurtulmak için randevu alabilirsiniz

Hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız seansların etkili olması için yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu pozitif değişimi birinci seanstan sonra fark ettiklerini ifade etmektedirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı  iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (sosyal fobi için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor