HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE SINAV KAYGINIZI YENEBİLİRSİNİZ

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle sınav kaygınızı birkaç seansta yenebilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı bir şekilde istediğiniz değişimi yakalayabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde iki seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olmaktadır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.


Sınav Kaygısı Başarınızın Önünde Engel Olmasın!

Okul çağında olan çocuklar ve gençler eğitimin her aşamasında sınava girmektedir. Sınavlar ise  bireylerde kaygıya yol açabilir. Sınav kaygısı sınavda istenilen başarının elde edilmesinin önünde en büyük engeldir.

Sınav kaygısı belirtileri

 

  • Sürekli bir kıpırdanma hali, fiziki bir rahatsızlığı varmış gibi görünmesi,
  • Ellerle, parmaklarla, tırnak ya da saçla sürekli olarak oynamak,
  • Stres artar, karar alma becerisi zayıflar buna bağlı olarak tutarsız davranışlar dikkat çeker,
  • Agresif ve tartışmacı tutum sergiler, ..

 

Tüm bu belirtiler sınav kaygısı oluştuğunu ve önlem alınması gerektiği ipucunu vermektedir. Sınav kaygısı ile baş edebilmek için profesyonel destek şarttır.

Hipnoz ve hipnoterapi ise sınav kaygısı ile baş etme konusunda oldukça etkili sonuç vermektedir. Sınav kaygısını yenmek için 2-3 seans yeterli olmaktadır.

Konuda uzman olan hipnoterapist ile profesyonel destek verilmektedir. Seanslarda öncelikle kişinin yaşadığı sorun ve boyutu analiz edilir. Böylece en hızlı şekilde sonuca ulaşmak için plan yapılarak seansa başlanmaktadır.

Bu çalışma bilinçaltına yönelik gönderilen hipnotik telkinler ile yapılmaktadır.

Sınav kaygısı ile sınava girmek ve hazırlanmak oldukça güç olmaktadır.


Hipnoz ile sinav kaygısını çözmek için hemen randevu alabilirsiniz

Hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde iki seans randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olmaktadır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ama danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark edebilirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın  hepsini (sınav kaygısı için birer hafta arayla 2 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor