HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE SİGARA BAĞIMLILIĞINIZI KOLAYCA YENEBİLİRSİNİZ

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle sadece iki seans gibi kısa bir sürede sigarayı tamamen bırakabilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı ve etkili sonuç almanızı sağlamaktadır.

HİPNOZ ILE SİGARA BIRAKMA KİMLER İÇİN DEĞİL?

Sigarayı gerçekten ama gerçekten bırakmak istemeyen danışanlarımızı, bırakmak istediklerinden 100% emin olana kadar beklemelerini tavsiye ediyoruz. Ya da başka bir yöntem ile bırakmayı denemelerini öneriyoruz.

Sigarayı bırakma kararınızdan 100% emin değilseniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bunun da nedeni, hipnozda insanın bilinçaltı istenmeyen bir şeye zorlanamaz.

Evet, bir hipnoterapist danışanına öyle canının her istediğini yaptıramaz.

Danışanı kendi istemediği bir şeye hipnoterapist zorlayamaz!

Lütfen burayı iyi anlayalım.

Danışanlarımızın arayıp; “Eşime sigarayı bıraktırabilirmisiniz” diye sorması, bizim için bir endişe sebebidir.

Çok sık karşılaştığımız diğer bir durum ise, doktoru tarafından yönlendirilen danışanlarımız. “Doktorum sigarayı bırakmamı istedi” sorusuna “peki siz bunu istiyormusunuz” sorusuna canı gönülden “EVET” cevabı alamazsak, bu diğer bir endişe sebebidir.

Ama eğer sigara bağımlılığından kurtulmayı kendiniz istiyorsanız ve buna tamamen hazırsanız, aşağıdaki butona tıklayarak online randevu sistemimizden iki seans için randevu almanız yeterli olmaktadır.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta süre bırakmanız istediğiniz sonucu almanız için yeterli olacaktır.

(bu konuda ayrica bakiniz: yeşilay, bırakabilirsin)

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.


Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette seansların etkisini hissetme süresi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan sonra artık sigarayı ağızlarına sürmezler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (sigara bırakmak için birer hafta arayla 2 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor