HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE REDDEDİLME KORKUSUNU YENİN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle reddedilme korkunuzu yenebilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı değişim sağlarsınız.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Reddedilme Korkusu ve En Etkili Çözüm Yöntemi

 

İnsan sosyal bir varlık olarak yaşamını sürdürür. Bu sosyallik için birçok alanda girişimlerde bulunur ve karşı taraftan ya evet (kabul) ya hayır( reddetme) cevabını alır. Her iki cevapta olağan ve normaldir.

Ancak insanların bir çoğu hayır cevabını duymaktan korktukları için girişimde dahi bulunamazlar. Bu durum reddedilme korkusu olarak nitelendirilir.

 

Reddedilme korkusu olanların yaşadıkları sorunlar ve ilgili alanlar


  • Yeni bir tanışmada benimsenmeme düşüncesi ile adım atamazlar
  • Bir ilişki içinde ilk adımı atan olmaları imkansızdır
  • İş görüşmelerine katılamazlar katılsa dahi bir sıfır yenik başlarlar (duruş,davranış, konuşma biçimleri ile belli ederler)
  • Özgüvensizlik sorunları toplumsal alanlarda dikkat çeker
  • Başkalarını memnun etme çabaları vardır
  • Yetenekli oldukları alanlarda dahi iddiasızdırlar ve adım atamazlar, vb.

 

Tüm bu sorunlar kişinin yaşamında çok ciddi aksamalara neden olurlar. Birçok fırsatı kaçırmalarına neden olan reddedilme korkusunun en etkili şekilde çözümlenmesi gerekir.

Birçok sorunun çözümünde olduğu gibi reddedilme korkusu çözümünde de hipnoz ve hipnoterapi çok etkili olmaktadır.

Birkaç seans ile reddedilme korkusunu yenmek mümkün olmaktadır. Bunun için bilinçaltında bu korkuyu tetikleyen olaylar ve olgular çözümlenmektedir.

(bu konuda daha fazla bilgi için ayrıca bakınız: Kigem)


Hipnoz ile reddedilme korkusunu çözmek için randevu alabilirsiniz

 

Siz de reddedilme korkusu yaşıyor olabilirsiniz. Ancak bu korku ile yaşamak zorunda değilsiniz. Reddedilme korkusunu hipnoterapi ile yenebilir ve hayatınızdaki bu korkuya dayalı tüm problemlerden kurtulabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

(konu hakkında daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: psikoterapi.org)

Reddedilme korkusunu yenme konusunda alınan seansların etkilerinin görülmesi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif yönlü değişimi hissetmektedir.

 

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde randevularınızın hepsini (reddedilme korkusu için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor