HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİNİZİ YENİN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle eksik olan özgüveninizi tekrar kazanabilirsiniz. Hipnoz  terapisi sayesinde geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı değişim sağlarsınız.

Özgüven Eksikliği nedir?

Bu sendromdan kısaca bahsetmek gerekirse hemen hemen her insan da bir parça görülmesi muhtemel bir sorundur.

Sorun diyoruz çünkü Özgüven Eksikliği nedeniyle kişi kendini ön plana çıkarma çabaları bu çabalar sonucunda da kişinin hayatın da olumsuz olabilecek davranışlar sergilemesi gibi durumlar çıkabilmektedir.

Ya da tam tersi olarak kişi çok içine kapanık ve kimseyle konuşamama ve hayatını devam ettirecek kavramlardan vazgeçme gibi kişisel sağlık sorunlarına yol açabilecek durumlarla da karşılaşma yoluna girebilmektedir.

Özgüven Eksikliği çözümleri nedir, nasıl kurtulunur?

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) danışmanızı öneriyoruz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

(Daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: dbe, iienstitu)


Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu pozitif değişimi birinci seanstan sonra fark ettiklerini ifade etmektedirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde randevularınızın hepsini (özgüven için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor