HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE ÖFKENİZİ KOLAYCA YENEBİLİRSİNİZ

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle öfkenizi kolayca yenebilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı gelişim sağlamanız mümkündür.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Öfke ve Öfke Kontrolünde Hipnoz ve Hipnoterapinin Başarısı

Öfke kontrolü herkeste aynı derecede olmaz ve bazı kişiler için bu beceriyi kazanmak oldukça güç olabilir. Öfke kontrolü kaliteli bir yaşam sürdürmek için son derece önemlidir.

Öfke kontrolü becerisi kazanmak için öncelikle öfkeye sebep olan etkenlerin tespit edilmesi gerekir.

Öfkeye neden olan etkenler başlıca şu şekildedir

 

  • Çocukluk döneminde öfke kontrolü konusunda olumsuz örneklere maruz kalma
  • Mükemmeliyetçi kişilik yapısına sahip olma
  • Başarısız olma ve hata yapma korkusu
  • Tahammülsüzlük
  • Kendini ifade edememe, yanlış anlaşıldığı düşüncesi
  • Paranoya, stres bozukluğu ve geçirilen travmalar
  • Epilepsi gibi beyini etkileyen hastalıklar
  • Beyin kimyasalı olan serotonin hormonu azlığı ya da işlevsizliği, vb.

 

Tüm bu etkenler göz önüne alındığında profesyonel bir destek alarak öfke kontrolü sağlamak mümkün olmaktadır. Öfke kontrolü söz konusu olduğunda en etkili çözüm yöntemi hipnoz ve hipnoterapi ile çözüm olmaktadır.

Hipnoz seansları ile öfkeyi tetikleyen etkenler ve öfke kontrolünü engelleyen etkenler belirlenmektedir. Bu sayede de bilinç altına yönelik telkinler verilerek kişinin kısa zamanda öfke kontrolü becerisi kazanması sağlanmaktadır.

Hipnoz terapisi öfke kontrolü konusunda hızlı ve etkili sonuç vermesi ile dikkat çekmektedir. Kısa sürede öfkeyi kontrol etme becerisi kazanan bireyler konforlu bir yaşama kavuşmaktadır.


Hipnoz ile öfke sorununuzu çözmek için hemen randevu alabilirsiniz

Siz de kontrol etmekte zorlandığınız bir öfke duygusu yaşıyor olabilirsiniz. Bu duyguyu kontrol altına almak için hipnoz terapisinden faydalanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Seans sonrası olumlu yönde ilerlemenin fark edilmesi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (öfke kontrolü için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor