HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ YÖNTEMİ İLE NEGATİF DUYGULARDAN KURTULUN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle negatif duygu ve düşüncelerden birkaç seansta kurtulabilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı değişim sağlamanız mümkündür.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden üç seans randevu kaydı oluşturmak. Randevu kayıtlarını kendinize uygun tarihlerde oluşturabilirsiniz.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız ideal olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda ise öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneriyoruz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Seans sonrası olumlu yönde ilerlemenin fark edilmesi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu  yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (negatif duygular için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor