HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE KORKULARINIZDAN KURTULUN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle yersiz korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre daha etkili sonuca daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde iki seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız seansların istenilen başarıya ulaşması için yeterli olacaktır.


Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

(konu hakkında daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: e-psikiyatri)

 

Seanslarla korkuyu yenme süreci kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ama danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedir.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı  iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (korkuları yenmek için birer hafta arayla 2 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

 

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor