HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE YERSİZ KISKANÇLIKTAN KURTULUN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle yersiz kıskançlık duygusundan kurtulabilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı ve etkili gelişim gösterebilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız etkili bir hipnoz için yeterli olacaktır.

 

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.Aşırı Kıskançlıktan Hipnoz İle Kurtulma

Aşırı kıskançlık othello sendromu olarak adlandırılır. Aşırı kıskançlık duygusunun altında çaresizlik ve değersizlik hissi yer almaktadır.

Aşırı kıskançlık özellikle ilişkilerde ciddi sorunlara neden olmaktadır. Bu sorun kıskançlık yaşayan kişiden kaynaklansa da partneri içinde büyük sorun oluşturmaktadır.

Patolojik kıskançlık görülen kişilerde sık rastlanan davranışlar;

 

  • Sevgilisi ya da eşini diğer tüm insanlardan aşırı ve saplantılı şekilde kıskanır,
  • Bazen kıskanılan kişi bir arkadaş, anne ya da baba da olabilir,
  • Kafasında senaryolar kurar ve kurdukları gerçekmiş gibi davranır,
  • Küçük bir olayda dahi aşırı tepki gösterir, bazen şiddet ve saldırgan davranabilir,
  • Kıskançlık eşyaları sahip olunan imkanları kıskanma boyutuna geldiğinde ise kendisinde olmayan bir şeyin başka kimsede bulunmasını istemez, vb..Tüm bu davranışlar önce kişinin  kendisine sonra da çevresindeki kişilere ciddi derecede rahatsızlık verir. Bu kişiler tabiri yerindeyse diken üstünde yaşarlar. Kıskançlığa neden olan duygu ve düşüncelerin düzeltilmesi için destek gerekmektedir.

Kıskançlık ile baş edebilmek için en hızlı sonuç veren yöntem hipnoz terapisidir.

Profesyonel hipnoz terapisi ile bilinçaltında yer edinen ve kıskançlığı tetikleyen değersizlik ve çaresizlik duyguları üzerinde çalışılmaktadır. Verilen telkinler ile kıskançlığı olumsuz etkilerinden kurtulmak üzere pozitif alışkanlıklar kazanılmaktadır.

(kıskançlık hakkında ayrıca bakınız: e-psikiyatri)


Kıskançlık sorununu çözümü için hipnoz randevusu alabilirsiniz

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız etkili bir hipnoz için yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir ama danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerinde pozitif değişim gözlemlediklerini ifade etmektedir.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (kıskançlık için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor