HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE KAYGI BOZUKLUĞUNDAN KURTULABİLİRSİNİZ

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle yersiz kaygı bozukluğundan kurtulmanız mümkün. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı gelişme gösterebilirsiniz..

Kaygi bozukluğu nasıl yenilir?

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız başarıya ulaşmak için yeterli olacaktır.

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.


Kaygi bozukluğu nedir?

 

Kaygı bozukluğu, aslına bakılırsa büyük bir şüphe ile ortaya çıkan ve zamanla kişi üzerinde hâkimiyeti ele geçirerek yaşamındaki her olaydan olumsuz düşünceler çıkarmasıdır.

Elbette kaygı insan doğasında olması gereken bir durumdur ve kişinin günlük yaşam içindeki her türlü olayında bir nevi tedbir almasına olanak sağlamaktadır. Bu yüzden kaygı insanın hayatta kalmasının ve başına her hangi kötü bir şey gelmesine engel olan bir içgüdüdür.

Kaygı Bazen İşe Yarayabilir

İster iş hayatında isterse de okul ya da başka bir yerde yapılması mecbur olan bir durumunda kaygı devreye girer ve kişiyi bir nevi uyararak sorun büyümeden halletmesinde yardımcı olur.

Kaygı bozukluğu bu gibi durumlardan çıkıp da kişinin hayatını olumsuz şekilde etkileyecek kadar büyürse o zaman bu bir ruhsal sorun olarak gün ışığına çıkar.

Kaygı bozukluğu hipnoz ile çözülebilir

Bu gibi durumlar söz konusu olduğunda kişinin mutlaka bir çözülme sürecine girmesi gerekmektedir. Hipnoz ile kaygı bozukluğunu kısa sürede yenmek mümkün.

(Daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: npistanbul, okan üniversitesi)

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Seansların etkisini gösterme süreci her danışanda farklılık göstermektedir.  Danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi farkedebilirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (kaygılar için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor