HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE ZAYIFLAMAK : 3 SEANSTA HİPNOZ İLE KİLO VERİN

Hipnoz ile zayıflamayı duymayan yoktur. Ama hipnoz ile zayıflamak nasıl olur?

Elbette hipnoterapist’in sihirli değneği yoktur. Önce sizin kilo almanıza sebep olan durumlar detaylıca konuşulur. Çünkü seans esnasında bu durumların çözümü için çalışılacaktır.

 

Örneğin, farklı zamanlarda tatlı krizleriniz olabilir. Ya da duygusal ve üzüntülü olduğunuz zamanlarda yemek yeme isteğinizi engellemekte zorlanıyor olabilirsiniz.

 

Ayrıca  sürekli yemek yeme isteğiniz yani iştahınız normalden daha fazla olabilir, sürekli  açlık hissediyor olabilirsiniz.

 

Bu ve benzeri durumlara hipnoz ile çözüm bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde, kilo vermek zor olacak ya da verdiğiniz kiloları belirli bir zaman sonra tekrar geri almanız kaçınılmaz olacaktır.

 

Bu nedenle de hipnoz seanslarımızda, zararlı yeme alışkanlıklarınız üzerinde özenle duruyoruz.  Kilo alma nedenlerinizin çözümü için çalışıyoruz.

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.


KİLO VERME YÖNTEMİ OLARAK NEDEN HİPNOZU SEÇMELİYİM?

  1. Bilinçaltınız kudretli, çok tanıdığı olan bir arkadaşınız gibidir. Bu nedenle de zayıflama işinin 90%’ını ona yüklüyoruz. Çünkü bilinçli zihniniz ile sürekli diyet düşünmek yerine, bilinçaltınızın yardımıyla yeme isteğinizi azaltyoruz. Böylece yemek sadece aç olduğunuzda ilginizi çekiyor.

 

  1. Tatlı krizleri, duygusal yeme, doyduktan sonra yemeye devam etmek gibi yanlış yeme alışkanlıklarını da çözüme ulaştırıyoruz. Böylece, hedeflediğiniz ‘kalıcı zayıflık’ sadece bir hayal olmaktan çıkıyor.

 

  1. Diyet yapmanıza gerek kalmadan kilo vermek mümkün oluyor. Araştırmalar, diyet yaparak zayıflayanların %90 dan fazlasının 6 ay içerisinde tekrar eski kilosuna döndüğünü göstermiştir.

 

  1. Hipnoz seansları esnasında, diyet yapmadan, sağlıklı gıdaların ilginizi çektiği yönde telkinler verilir. Beyniniz yeni ve sağlıklı besin gruplarını tüketmeye alıştırılır. Deyimi yerindeyse beyin doğru beslenmeye programlanır.

 

  1. Az yiyen insan kendini daha iyi hisseder. Ve bunu yaparken diyet hissine kapılmazsınız. Böylece zayıflamanın bütün zorluğunu üzerinizden atmış olursunuz. Zayıflamak için genelde kullandığımız yöntem, hipnotik mide kelepçesi yöntemidir.

 

  1. Kilo problemizin altında yatan -varsa- duygusal sorunlarınıza da el atıyoruz. Bu sayede kilo alma sorunu kalıcı olarak çözümlenebiliyor. Bir problemin çözümü kaynağından yapılmazsa, gün gelir o problem tekrar karşımıza çıkar.

 

  1. Zihninizde sürekli zayıflamak ile meşgul olmazsınız. Hipnoz seanslarımız esnasında, zihin rahatlığı konusunda özenle çalışırız. Sürekli kilo, zayıflama ile meşgul olmadan, beyniniz yorulmadan zayıflarsınız.

 

  1. Hipnoz ile kilo verme konusu bilimsel olarak da kanıtlanmış bir metoddur. İstendiği takdirde (inglizce dilinde) bilimsel makale sunabiliriz.

HİPNOZ CENTER YURTDIŞI ŞUBESİYLE BELÇİKA ANA HABERDE

Yurtdışı danışanlarımızdan birisinin hipnotik mide kelepçesi ile zayıfladığı haberi, yurtdışı ulusal haber kanalında büyük yankı oluşturdu.

HEMEN RANDEVU AL

Hipnoz ile zayıflamak için 3 randevu almanız yeterli olacaktır. Online randevu sistemimize gidip, kendinize uygun tarihlerde 3 ayrı randevu oluşturabilirsiniz.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacak ve başarıya ulaşmayı kolaylaştıracaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedir.

 

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı  iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu  yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (zayıflamak için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor