HİPNOZ İLE ALTINA KAÇIRMA SORUNUNDAN KURTULUN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle altına kaçırma (enürezis) sorunundan kurtulabilirsiniz.

 

Altına kaçırma sorununu çözmek için genelde iki seans yeterlidir.

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden  randevu kaydı oluşturmanız. Randevu kaydını kendinize uygun tarihlerde iki hipnoz seansı olarak oluşturmalısınız.

Uykuda Altına Kaçırma Sorununa Hipnoz İle Etkili Çözüm

Uyku sırasında idrar tutamama ve altına kaçırma sorunu sadece çocuklarda değil yetişkinlerde de görülebilmektedir. Geceleri alt ıslatma istemsiz olarak gerçekleşmekte ve ciddi sorun oluşturmaktadır. 

Alt ıslatma sorunu çeşitli nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Uyku problemleri, mesane sorunları, prostat problemleri, aşırı stres ve kaygı başlıca nedenlerdir.

Altına kaçırma sorunu yaşayan kişilerin karşılaşmış oldukları sorunlar

  • Başlıca sorun kişinin kendisine olan öz güvenini olumsuz etkilemesi,
  • Çevresi tarafından zaman zaman eleştiriye maruz kalırlar,
  • Kendilerini temiz tutmak için daha fazla çaba sarf etmeleri gerekir,
  • Bu sorunla baş edememe ruhsal olarak kişi kendisini kötü hisseder,
  • Geceleri üstü ıslak olması fiziksel sorunlara yol açabileceği gibi uyku kalitesinin iyice düşmesi, vb.


Tüm bu sorunların çözülmesi ile yaşam kalitesinin yükselmesi mümkündür. Küçük gibi görünen ancak ciddi olan uykuda alt ıslatma problemi hipnoz seansları ile kolayca ortadan kaldırılabilir.

Uykuda alta kaçırma sorunu altında yatan sorunların düzeltilmesi gerekir. Bu süreçte ise hipnoz terapisi son derece başarılı sonuç vermektedir.

Uykuda altı ıslatma sorunu artık yaşamı çekilmez hale getirmiş olabilir. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için hipnoterapi desteği almak etkili bir sonuç verecektir.

(Daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: medicalpark, uroturk)


Hipnoz ve Hipnoterapi ile Altına Kaçırma Sorununa çözüm için hemen randevu al

Bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ya da online randevu sistemimizden randevu oluşturabilirsiniz.Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Elbette olumlu değişimin gerçekleşmesi  kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ama danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedir.

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

 

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmadığı için, deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlayacaktır.

 

O yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (altına kaçırma sorunu için ortalama bir hafta arayla iki seans) kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz randevularınızı bizi telefon ile arayarak da iptal ettirebilirsiniz.


Uzmana Sor