Hipnoz ile Alışkanlık Değiştirme

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle herhangi bir kötü alışkanlığınızı hipnoz ile değiştirebilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde randevu kaydı oluşturmanız. Alışkanlık değiştirme programı 3 seanstan oluşmaktadır. Gerekmediği takdirde ise son seansı iptal edebiliriz.

 

Emin değil misiniz? Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak sorununuz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel günler ve tatiller dışında, size 24 saat içerisinde cevap verilecektir.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Fakat danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark edebilirler

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

Sorunun cinsine göre ortalama 2-3 seans genel manada yeterli olmaktadır.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

O yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (alışkanlık değiştirme için bir hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz randevularınızı bizi telefon ile arayarak da iptal ettirebilirsiniz.


(Konu hakkında daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: kigem, irembray)

Uzmana Sor