HİPNOTİK MİDE KELEPÇESİ: AMELİYATSIZ, YAN ETKİSİZ ZAYIFLAMA

 

Bir düşünün, gerçek mide kelepçesinin birçok avantajı var, ama hiçbir dezavantajı yok. Hipnotik mide kelepçesi de tam olarak bu şekilde etki göstermektedir.

 

Hipnotik mide kelepçesi ile yan etkisiz ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak mümkün.

 

Hipnoterapi ile, beyninizden midenize giden doygunluk sinyalini güçlendiriyoruz. Böylece çok daha küçük bir porsiyon ile tamamen doyduğunuzu hissediyorsunuz.

 

Ayrıca, seanslarda zararlı ve yanlış yemek yeme alışkanlıklarınızı da ele alıyoruz. Tatlı krizi, sürekli yemek yeme isteği, duygusal açlık gibi birçok sorunların çözümüne de seanslarımızda çalışıyoruz.

HİPNOTİK MİDE KELEPÇESİ DİYET DEĞİL

Diyetler genelde çabuk bıkılıp pes edilen şeylerdir. Hipnotik mide kelepçesi programında size kesinlikle diyet yaptırmayız. İstediğinizi yemeye devam edersiniz, lakin porsiyonlarınız (ciddi manada) küçüldüğü için yinede kilo verirsiniz.

Diyet yapmadığınız içinde kendinizi kötü hissetmezsiniz. Bu programın hedefi uzun vadeli zayıflama, ve size tekrar tekrar kilo aldıran sebepleri ortadan kaldırmaktır.

HİPNOTİK MİDE KELEPÇESİ YURTDIŞI ULUSAL HABERDE

Yurtdışı danışanlarımızdan birisinin hipnotik mide kelepçesi ile zayıfladığı haberi, yurtdışı ulusal haber kanalında büyük yankı oluşturdu.

NEDEN GERÇEK MİDE KELEPÇESİ YERİNE HİPNOTİK MİDE KELEPÇESİ SEÇMELİSİNİZ?

  1. Gerçek mide kelepçesinin çapı 1,2cm. Takdir edersiniz ki bu kadar ince bir yemek borusuna sahip olarak yemek yemek bir işkence gibi olabilir. Gerçek kelepçe taktıran insanları etrafınızda araştırırsanız, çoğu yemek yemede zorlanıp, yiyebildiklerini de kusmak zorunda kalıyorlar. Halbuki hipnotik mide kelepçesinde bu yan etkilerin hiçbiri oluşmaz.

  2. Operatif mide kelepçesini sağlık sigortasının geri ödediği doğrudur. Yalnız bazı kriterleri var. Bunlardan biri de belirli bir vücut kitle indeksine sahip olmanızdır. Geri ödeme alabilmek için aylarca ‘ters diyete’ giren birilerini tanıyorsunuzdur. Geri ödeme alabilmek adına 20 kilo almak ne kadar sağlıklı, onu da sizin takdirinize bırakıyoruz. Hipnotik mide kelepçesinde ise böyle bir şart yoktur. İsterseniz 5, 10, 20 veya 30 kilo fazlanız olsun, hipnotik mide kelepçesi ameliyatsız, risksiz uygulanabilir.

 

  1. Gerçek mide kelepçesinde, kelepçenin kayma durumu iç kanamaya veya tam blokaja sebep olabilir. Kelepçe midede kaldıkça, kayma riski artar.

Hipnotik mide kelepçesinde ise buna benzer hiçbir risk ve yan etki yoktur.

HİPNOTİK MİDE KELEPÇESİ SEANSLARINDA NELER YAPILIR?

BİRİNCİ SEANS

Birinci seansta, kilo probleminize sebep olan etkenleri geniş olarak konuşuruz. Olası zararlı yeme alışkanlıkları da konuşulur.

 

Birinci hipnoz seansında beyniniz, kötü yeme alışkanlıklarını yenmek için hazır hale getirilir.

 

Daha sonra hipnotik mide kelepçesi, hipnoz telkinleri ile ‘yerleştirilir’. Bunu yaparken kesinlikle fiziksel bir prosedür uygulanmaz, sade ve sadece telkin yoluyla gerçekleşir.

Danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren çok daha küçük porsiyonlarla doyduklarını fark ederler.

İKİNCİ SEANS

İkinci seans esnasında, birinci seansta verilen telkinler ve yapılan pozitif değişikliklerin daha da güçlenmesi ve sağlamlaşması için çalışmalar yapılır. Ayrıca gerekirse özgüven telkinleri de bu seansta verilir.

ÜÇÜNCÜ SEANS

Üçüncü ve son seansta, gerekirse mide kelepçesi daha da SIKILIR ve verilen hipnoz telkinlerinin uzun vadede kalıcı olması sağlanır.

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

HİPNOTİK MİDE KELEPÇESİ İÇİN RANDEVU AL

Hipnotik mide kelepçesi prosedürü için 3 randevu almanız yeterli. Online randevu sistemimize gidip, kendinize uygun tarihlerde 3 ayrı randevu oluşturabilirsiniz.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.


Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedir.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı  iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

O yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (zihin arınma için bir hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor