HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE GÜVENSİZLİK HİSSİNDEN KURTULUN

 

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle güvensizlik hissinden kurtulabilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı değişime sağlayabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız seans başarısı için yeterli olacaktır.


Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

GÜVENSİZLİK SORUNUNDAN NEDEN KURTULMALISINIZ?

 

Aslına bakılırsa her insanın içinde bulunan sıkıntılardan biri de güvensizlik olarak nitelendirilebilir. Bir diğer ismi ile aslına bakılırsa buna özgüven eksikliği de denebilir.

Bu olumsuz ruhsal durumun içine düşen kişiler genel olarak kendilerinin bu hayatta hiçbir şey yapamayacaklarına dair inandırılmışlardır.

Her hangi bir yeteneğinin olmadığına ya da hiç güçlü olmadığını düşünür. Kendisine verilen hiçbir işi tam olarak yapamayacağı endişesi içinde yer etmiştir.

Güvensizlik İş Hayatını’da Olumsuz Etkiler

Bu durum zaman ilerledikçe kişiyi iş hayatında da çok olumsuz etkiler ve hatta işinden çıkmaya kadar bile götürebilir. Güvensizlik aynı zamanda aslında kendi elinde olan ve belki de belirli bir alandaki potansiyelini ortaya çıkarmasına engel olmaktadır.

Güvensizlik sorunu çözülmezse zamanla daha da kötüleşir

Bu durum zaman içinde kişinin bütün bir hayatına yayılır ve artık hem sosyal evresinde hem iş hayatında ve hem de ailesi ile olan bütün iletişimin kesilmesine kadar bile gidebilir.

Ancak bu durumdan kurtulmak da yine kişinin kendisine bağlıdır.

Hipnoz ile sadece birkaç seansta bu sorundan kurtulabilirsiniz.


(Daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: medipol)

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu süre kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedir.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın  hepsini (güvensizliği yenmek için birer hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor