HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE DEĞERSİZLİK DUYGUSUNU YENEBİLİRSİNİZ

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteği ile değersizlik duygusunu yenebilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı değişim sağlayabilirsiniz.

 

Değersizlik duygusunu yenmek için tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

(konu hakkında daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: yeşilay, vikipedi)

Değersizlik Duygusu Bir Parçanız Haline Gelmesin

Değersizlik, kişinin kendisini işe yaramaz ve anlamsız bir boşluk içinde hissetme halidir. Kişi öz-değer kavramını benimseyemediği bu durumda hayatın çeşitli alanlarında sorunlar yaşar.

Değersizlik duygusu belirtileri;

 

  • Çok sık yaşanan nedensiz ağlama nöbetleri ve mutsuzluk,
  • Vücutta sebepsiz ağrılar ve donukluk,
  • Olumsuz yönlerini görme ve dile getirirken olumlu özelliklerin göz ardı edilmesi,
  • Yaşam sevinci ve yaşama amacının yok olması, yaşamı sürdürecek neden görmeme,
  • İntihar düşüncesi ve intihar eğilimi, vb.

 

Bu belirtilerden de anlaşılacağı gibi değersizlik duygusunun hakim olduğu bireyler çok ciddi sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunların ileri boyutlara gelmemesi ve istenmeyen sonuçlar doğurmaması için tedbir almak gerekmektedir. Profesyonel bir destek ile kişinin sosyal yaşama katılması ve değersizlik duygusunu yenmesi mümkün olmaktadır. Değersizlik duygusundan en hızlı şekilde kurtulmayı sağlayan yöntemlerden biri ise hipnoterapidir.

Hipnoz seansları bu konuda eğitim almış profesyonel hipnoterapistlerimiz tarafından verilmektedir. Hipnoz ile bireyin bilinçaltına ulaşmak mümkün olmaktadır.  Kişi dünyayı, yaşamı ve yaşamın içerisindeki kendini daha iyi görebilmektedir. Böylece kendi değerini hissetme becerisini kazanmaktadır. Birkaç seans hipnoz terapisi ile değersizlik hissinden kurtulabilirsiniz.

(konu hakkında buraya da bakabilirsiniz)


Hipnoz ile değersizlik duygusunu yenebilirsiniz

 

Sizin ya da sevdiklerinizin de değersizlik duygusu ile başı dertte olabilir. Bu durumda bizimle iletişime geçip bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Değersizlik duygusunu yenmek için tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.  Danışanlarımızın büyük çoğunluğu ilk seans sonrasından itibaren kendilerindeki pozitif değişim olduğunu ifade etmektedir.

 

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (değersizlik duygusu için birer haftalık arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor