HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE DAVRANIŞ DEĞİŞİKLİĞİ SAĞLAMA

Hipnoterapi ile istenmeyen bir davranışı değiştirebilirsiniz. Veya istenen ve var olan bir davranışı güçlendirmeniz çok daha kolay olmaktadır.

 

Öfke kontrolü, alınganlık, kaygı hali … gibi çeşitli durumlarda bize başvurabilirsiniz. Spesifik sorununuzda yardımcı olup olamıyacağımızdan emin olmak isterseniz, aşağıdaki iletişim formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

 

Size resmi tatil günleri ve özel günler haricinde 24 saat içerisinde dönüş sağlanacaktır.

 

Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı ve etkili sonuç almanız mümkün olmaktadır.

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden rendevu oluşturmak.

Renduvuları kendinize uygun tarihlerde üç seans olacak şekilde oluşturmalısınız. Eğer gerekli olmazsa, son seans iptal edilebilir.

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız etkili ve yeterli olacaktır.


Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Seanslar sırasında olumlu değişimi gözlemlemek kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.  Danışanlarımızın büyük çoğunluğu  genellikle pozitif değişimi ilk seanstan itibaren fark etmektedir.

 

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (davranış değişikliği için birer haftalık arayla 3 seans) kaydetmenizi öneriyoruz.

Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor