HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle spesifik konularda bilinçaltı temizliği yaptırmanız mümkün. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, bilinçaltı temizliği sadece spesifik konularda olur. “Hayatımda geçen bütün olumsuz hatıralardan beni kurtarın” doğru bir yaklaşım değildir.

Bilinçaltı temizliği tek konuda yapılır.

 

Örnek olarak partneri tarafından aldatılan bir kişi, bilinçaltı temizliğinden sonra, bu durumdan doğan ve yaşamını olumsuz yönde etkileyen rahatsızlıktan kurtulur.

 

Ya da çocukluk döneminde yaşanan bir takım travmaları bilinçaltı temizliği yaparak duyarsızlaşmak ve daha kaliteli bir yaşam sürmek mümkündür.

 

Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı değişim ve gelişim sağlayabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde iki seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız istenilen sonuca ulaşmak için yeterli olacaktır.

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

(konu hakkında daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: yeşilay, vikipedi)

Bilinçaltı Temizliği Nedir?

İnsanın yaptığı ve düşündüğü her şey beyin tarafından yönetilir. Bilinçli ve bilinçaltı denilen iki bölüm bulunmaktadır. Bilinçaltı daha çok birey tarafından kontrol edilemeyen bölümdür. Bilinçaltının yönettiği birçok şeyin farkında dahi değiliz. Bu nedenle de yaşanan birçok sorunun nedeni bilinçaltı kodlarında bulunur.

Bilinçaltı temizliği denilmesi ise tamamen rahatlama sağlaması ve bireye farkındalık kazandırdığı içindir. Aksi taktirde hiçbir anı ya da olayı bilinçaltında silmek mümkün değildir.

Hipnoz seanslarında bilinçaltına yönelik çalışmalar yapılarak spesifik konularda istenilen sonuca ulaşılmaktadır. Bireyi rahatsız eden yaşam kalitesini etkileyen konularda hipnoz ile kısa sürede çözüme ulaşmak mümkün olmaktadır.

(bu konu hakkında ayrıca bakınız: vikipedi)

Hipnoz ile Bilinçaltı Temizliği için randevu alabilirsiniz

Siz de bilinçaltı temizliği ile hayatınızda bir türlü çözümleyemediğiniz sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bunu gerçekten istediğinizde bilinçaltı temizliği ile kaliteli bir yaşama başlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde seans randevu kaydı oluşturmanız.

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız istenilen sonuca ulaşmak için yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Elbette bu süre kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ancak danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi fark etmektedir.

 

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

 

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

 

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

 

Bu yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (spesifik konuda bilinçaltı temizliği için iki seans) kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

 

Dilerseniz randevularınızı bizi telefonla arayarak veya bize kısa mesaj atarak da iptal edebilirsiniz.

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Uzmana Sor