HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE BESLENME ALIŞKANLIĞI DÜZELTME

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle beslenme alışkanlıklarınızı düzeltebilirsiniz. Hipnoz  terapisi ile geleneksel psikolojik terapilere göre çok daha hızlı bir şekilde sağlarsınız.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde üç seans randevu kaydı oluşturmanız.

 

Seansların arasına ortalama bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir ama danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif gelişmeyi fark ettiklerini ifade etmektedirler.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

O yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (alışkanlık değiştirme için bir hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz randevularınızı bizi telefon ile arayarak da iptal ettirebilirsiniz.


Uzmana Sor