HİPNOZ VE HİPNOTERAPİ İLE BAĞIMLILIK’TAN KURTULUN

Hipnoterapi uzmanlarımızın desteğiyle her tür bağımlılık sorunundan kurtulabilirsiniz.

 

Tek yapmanız gereken hipnoz merkezimizin online randevu sisteminden kendinize uygun tarihlerde, bir hafta arayla üç seans randevu kaydı oluşturmanız.


Madde bağımlılığı sorununda en başarılı sonuca ulaşabilmek için seansların arası en fazla 1 gün olmalıdır.

Daha hafif bağımlılık sorunları için destek istiyorsanız seansların arasında ortalama bir hafta bırakabilirsiniz.

 

Sorularınız için aşağıdaki form aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı  tatil günleri haricinde 24 saat içerisinde cevaplıyoruz.

Online Sistemi

Şehir Seçimi
Hipnoterapist
Terapi Şekli
Service Extras
Tarih ve Saat
Recurring info
Bilgileriniz
Özet
We aren’t able to process your payment. Please, try again.
Hipnoterapi Randevunuz Oluşturuldu!
Hipnoterapistimiz 24 saat içinde sizinle iletişime geçecek! Randevu Numaranız:

Yasal uyarı: Sağlık desteği almanız gereken konularda, öncelikle sağlık uzmanınıza (doktor veya psikiyatr) başvurmanızı öneririz. Hipnoz terapisi tıbbi bir müdahalenin yerine geçemez.

(konu hakkında daha geniş bilgi için ayrıca bakınız: yeşilay, vikipedi)

Elbette bu kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir fakat danışanlarımızın büyük çoğunluğu birinci seanstan itibaren kendilerindeki pozitif değişimi farkedebilirler.

 

Madde ve alkol bağımlılığı sorunları için, seansların arasında hiç boş yer bırakmadan, arka arkaya planlamanız gerekmektedir. Pazartesi, Salı, çarşamba,.. gibi.

 

Sigara bağımlığı için bir hafta ara bırakmanız yeterli olacaktır.

 

Kaç seans planlamanız gerektiği konusunda daha geniş bilgi için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.


Problemin türüne göre ortalama 2-3 seans genel manada yeterli olmaktadır. Alkol ve madde bağımlılığı için de 4 seans gerekmektedir. Sigara bağımlılığı için de genellikle iki seans yeterli olmaktadır.

 

Başka bir bağımlılığınız varsa, aşağıdaki iletişim formunu doldurup bilgi vermenizi rica ediyoruz.

Hipnoz seanslarımızın arasında birkaç günden daha fazla mesafe bırakmak, tamamlanmamış bir terapi sürecini olumsuz etkileyebilir.

Seansların tamamının önden planlanmaması durumunda, yoğunluktan dolayı iki seans arasında iki hafta veya daha uzun bir süre beklemeniz gerekebilir.

Birinci seansta istenilen değişimin tamamını sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Deyimi yerindeyse  yara daha tamamen iyileşmediği için devam seansını fazla ertelememek daha güzel sonuçlar almamızı sağlıyacaktır.

O yüzden hipnoz terapisi almak istediğiniz takdirde, randevularınızın hepsini (alışkanlık değiştirme için bir hafta arayla 3 seans) kaydetmenizi tavsiye ediyoruz.


Randevularınızı, randevu tarihinden 24 saat öncesine kadar sorunsuz şekilde iptal edebilirsiniz. Bunun için size gelen otomatik mail onayındaki direktifler doğrultusunda hareket etmeniz yeterli olacaktır.

Dilerseniz randevularınızı bizi telefon ile arayarak da iptal ettirebilirsiniz.


Uzmana Sor