Hipnoz Center Şartları ve Koşulları

Hedefimiz, danışanlarımıza en iyi hizmeti verebilmek.

Bunu mümkün kılabilmek için de bazı konuları aydınlatmak istiyoruz.

 

Size Olan Sözümüz

Size yardımcı olabilmek için hipnoterapistlerimiz, bütün bilgi ve birikimlerini en iyi şekilde kullanacaktır.

Sizden beklentimiz, hipnoterapistinizin size vereceği bütün telkinleri harfiyyen uygulamanız. Telkinler uygulanmazsa, hipnoza giriş de mümkün olmaz.

Seans Süresi

Bir seans ortalama 60 ile 90 dakika arası sürmektedir. Seansın erken bitmesi durumunda ise seans ücretinde her hangi bir indirim söz konusu olmamaktadır. Yine aynı şekilde seans süresi ön görülen zamanı aşarsa da fazladan bir ücret talep edilemez.

Ödeme

Seans ücreti, seans başlamadan önce ödenmelidir.

Online ödeme sistemi ile kredi/banka kartı pos ödemesi yapılabilirken ofiste ödemeler sadece nakit yapılmaktadır.

Randevu İptali

Randevularınızı seans saatinden 24 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda da bir ücret alınmayacaktır.

24 saatten daha az bir süre kalan seanslarınızın iptali durumunda, seans ücretini almak durumunda kalıyoruz.
Belgelendirilen acil durumlarda ise ücret alınmaz.

Randevuya Gelmemek

Randevuya haber vermeden gelmeyen danışanlarımızdan seans ücretinin tamamını talep ediyoruz. Ayrıca bu tip olaylarda, devam seansları da iptal edilip, ön ödeme yapmadan randevu verilmiyecektir.

Hipnoz Tıbbi Müdahale Değildir

Hipnoz Center ve bizimle çalışan bazı hipnoterapistler, tıp veya psikoloji eğitimi almış olsalar da (psikolog, hekim veya psikiyatr olan uzmanlarımızın profil sayfasında bu açıkça belirtilecektir), tedavi veya tıbbi tavsiye sağlanmamaktadır.
Hipnoz profesyonel tıbbi müdahalenin yerine geçemez.
Bundan dolayı hekim, psikolog veya psikiyatri klinik önerilerini asla göz ardı etmemenizi öneriyoruz.

Garanti

Biliyoruz ve anlıyoruz, derdinize derman aramaktan yoruldunuz. Bu nedenle de başlamadan önce, terapinin 100% işe yarıyacağı garantisini istemenizi de anlayışla karşılıyoruz.

 

Hiçbir doktor hastasına, kemoterapi uygulanması durumunda iyileşeceği garantisini veremez. Hiçbir kalp cerrahi, kalp nakli sonrası, kişinin sağlığına kavuşacağı garantisini veremez. Ki, değerli hekimlerimiz gördükleri ve fiziksel olarak etki edebildikleri bir şey  (insan vücudu) ile çalışmaktalar.

Bizim gibi ruhsal sağlık çalışanları, göremedikleri ve fiziksel olarak temas edemedikleri gizemli bir nesne, yani ruh ile çalışırken nasıl olurda garanti verebilir?

 

Böyle bir garanti vermek aklı başında olanların yapacağı bir davranış olmadığı gibi, böyle bir garantiyi vermek etik ve mümkün değildir.

Bu nedenle de bizim size verdiğimiz garanti, sizi dinlemek, sorununuzu anlamak, empati ve şefkat duyguları ile sorununuzun çözümü için çalışmak.

Size verdiğimiz bir başka söz ise, size yardımcı olamıyacağımıza kanaat getirmemiz halinde bunu size dürüstçe söyleyip sizin paranızı bizim ise adımızı telef etmemek.

 

Elimizden gelenin en iyisini yapar, profesyonellik çerçevesinde uygularız. Sonuçları da birlikte görürüz.

İşte size bunun sözünü ve garantisini veriyoruz.

Anlaşmazlıklar

Hipnoz Center Hipnoterapisti ile danışanın arasında doğacak her çeşit anlaşmazlıkların çözümünde Konya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Sitemizden oluşturacağınız randevu, bu şartların tamamının tarafınızdan kabul edildiği anlamına gelmektedir.